Škridle vytvorené pre TEBA

škridle vytvorené pre teba

Prečo si vybrať LEA? 

 

LAE tvorila a tvorí trendy. LAE mala vždy správnu víziu. LAE vedela vždy prekvapiť

     Na začiatku roku 2001, keď na Slovensku vládla doba „červená“ (červené strechy ) a „čierna“ (čierne strechy), tak sme Slovensku priniesli farby na strechy. Vždy sme mali víziu do budúcnosti, ktorú ostatní po nás preberali a nasledovali. Preto ak dnes ľudia uvidia „strakatú“ strechu, myslia na nás.

     V rokoch 2004-2005 sme Slovensku priniesli vlny zo Stredomoria a s tým sme vytvorili dnes už dobre známy južanský štýl exteriéru domov. Poznáme aká dôležitá je inšpirovanosť pri realizácií domova. Videli sme jagavé oči (aj slzavé) dospelých pri momente, keď prvýkrát uvideli svoju strechu. Keď si uvedomili, že už majú taký dom, o akom snívali, od toho momentu, keď ho uvideli na dovolenke pri mori.

     A čo dnes? Máme novú intuíciu? Máme novú generáciu! Dnes vyrástla nová generácia zákazníkov, ktorí sa obklopujú štýlom, na ktorý hovoria „to som ja“.

Preto, ako prvý v businsse strešných krytín, sme vytvorili úplne nový produktový rad dobových modelov pre novú generáciu. A dbali sme na to, aby naše nové modely a farby boli perfektne synchronizované s ich unikátnym životným štýlom. Predstavujeme vám novú generáciu LAE.